ÖVRIGT / Speglar / Spegel + konsol 3898660
nr 389 8660
Spegel + konsol
1800-tal Förgylld, höjd: 245 + 30 (konsol)
Utrop:
6.000 kr
Såld:
7.600 kr
måndag 5 december 2005